Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warto zaczynać, nie mając pojęcia ?


garguleczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mając pojęcia o grze, warto zaczynać w nią grać i się jej uczyć ??

 

Czy dota padnie czy pojawi się jej nowsza odmienniczka jak dota 3 i nagle dota 2 zostanie zapomniania i zaczynać bedzie sie wszystko od nowa ??

 

 

Ogólnie szukam gry moba jak lol lub dota 2, którąuczył bym się, chciał bym osiągnąć dość wysoki poziom i poświęcić jej swój czas...

 

ale z ważywszy na problemy z siecią chciał bym rónież trenować w niej offline z botami aby nie było tak jak w lolu nie mam neta nie zrobie nic i siedze jak kołek przed kompem...

 

Chciał bym też zarobićna tej grze na swoje itemy lub postacie, nie móie ty o rl pieniadzach bo to raczej nie możliwe??

 

 

Czy raczej nie ma czegoś takiego i nie warto bo dota już stara gierka i po prostu podupada powoli ??

Opublikowano

1. Każdy kiedyś zaczynał tak jak w każdej gierce a to czy warto to zależy jedynie od Twojego podejścia. Jeżeli masz smykałkę do MOBA to warto.

2. Nie będzie raczej Dota 3 a nawet jeśli jakimś Bożym cudem miała by sie pojawić to na pewno nie w tym wieku.

3. Taką grą może być Dota2, nie mając połączenia z internetem możesz grać lokalnie na botach.

4. Postacie masz dostępne wszystkie na start nawet jak przyjdzie nowa. Jeżeli chcesz zarobić na skiny to jest to dosyć trudne gdyż wartość przedmiotów w Docie wynosi głównie ~0,04 Euro.

5. Dota podupada? No nie powiedziałbym, raczej na odwrót. Przypomnie, że Dota2 drugi raz z rzędu pobiła rekord puli nagród E-Sportu. Rok temu było to ponad 10,000,000 $ a teraz (i wciaż rośnie) jest to coś ok. 17,000,000 $, więc jeżeli masz smykałkę do tego, będziesz cięzko trenował i stworzysz swój team to może i Ty będziesz grał w turniejach z taką pulą. 

Opublikowano

Ja tylko rozwinę 1 punkt.

 

Jak najbardziej każdy kiedyś zaczynał, tylko bądź gotów na:

- osoby, które cie wyzywają jak coś źle zrobisz

- ludzi, którzy "uczą" cię jak grać, przeważnie sami są niewiele lepsi

- osoby wychodzące z gry jak widzą, że ci nie idzie (niby nie idzie drużynie, ale zazwyczaj w ich mniemaniu to jest przez tego z najmniejszą ilością meczów :-))

- rusków.... mówiących niecenzuralne słowa przez mikrofon :-)

 

Oczywiście są wyjątki, nie musisz na to trafić, mi praktycznie co drugi mecz zdarzały się takie przypadki :-) I pamiętaj, staraj się nie ginąć :P

 

Jeśli jesteś na to odporny, lub jesteś szybko uczącą się grać osobą, to śmiało możesz zacząć grać.

http://www.poradydogier.pl/ - próby ze stroną

Opublikowano

Myślę że jak oficjalnie wejdzie dodatek reborn to lol i te inne moby mogą się schować, najciekawsze jest to że dota to jedyna gra w ktorej mozesz zarobić na swoje gry na steam, handlowac przedmiotami i obstawiać...

 

Pozostale moby ssą kase od ludzi nic nie dając...

Opublikowano

Dota ma już przeszło 10 lat i nadal dobrze się trzyma więc myśle, że jeszcze drugie tyle uciągnie zanim gaben znajdzie sobie lepszego money makera. Musisz się jednak przygotować, że uczenie się doty zajmuje o wiele więcej czasu niż np. csa czy innego shootera, jest tyle wzajemnych zależności pomiędzy herosami, itemami, meta game ciągle się zmienia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Myślę że jak oficjalnie wejdzie dodatek reborn to lol i te inne moby mogą się schować, najciekawsze jest to że dota to jedyna gra w ktorej mozesz zarobić na swoje gry na steam, handlowac przedmiotami i obstawiać...

 

Pozostale moby ssą kase od ludzi nic nie dając...

 

pamietaj ze dota 2 ma wymagania nie dla kazdego gracza, 30% ma slabe komputery wiec mylisz sie.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...